Lajses

Co si přejete k Vánocům a bez čeho si neumíte Vánoce představit?

Blíží se k nám Vánoce a každý shání dárky. Pište odpovědi a inspirujte druhé. Krásné Vánoce a šťastný nový rok! :)

Odpovědi
zjentek

Bez Ježíška! Na americké Klause jim kálí Goro, stejně jako kdysi na ruského Mráze!

walerianecek

Bez rodiny, tradic a atmosféry… Já ani tak neřeším, co chci já, ale co budu dávat já :D

Kajolka

A ty už víš, co komu budeš dávat? Jaké máš tipy? U nás vede hlavně elektronika :D

Kajolka

A bez koled :D Bez toho to nejsou vánoce :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.