HAFAN 5960

Co si přát za vysvědčení?

Je mi 11 let, mám rád psy (máme jezevčíka), mám rád hudbu, PC hry, jezdím na kole, rybařím. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Zvidatel

Ale prosímtě. V jedenácti měl (snad) každý hezké vysvědčení. A ty chceš za to odměnu.
Odměnou by ti měl být dobrý pocit, pokud si na to hrdý. Pokud na to hrdý nejsi a je ti to třeba jedno, tak není důvod na odměnu, protože tím pádem není za co.

A když už se ptáš nás, co TY bys chtěl, tak už jsi asi vážně v koncích. Pochop, že nejlíp se znáš ty sám, pak pravděpodobně tovjí blízcí (kteří by snáz poradili) a my cizí lidi, tě neznáme vůbec a nevíme, co bys tak mohl chtít a co bys chtěl nejvíc. To bys měl vědět jen ty sám.

Další odpovědi
quentos

Výprask, protože napsat vysvědčení s velkým V může jen ten, kdo se nic nenaučil.

anonym

Přej si, co chceš.

Emefej

Nejprve se pochlub známkami a potom si můžeš přát.

Rafaelo111

nenapsal si co už všechno máš, třeba už toho máš tolik, že nevíš co už by si chtěl. Já bych v tvém případě bral dobré sluchátka (na babu si ještě malý)

xiperio

To po čem toužíš a ještě to nemáš. Jsi snad první na světě, který neví co chce.

jsemjá

Psa asi ne. Ale klidně něco na ryby, na dravce. Taky chytám. Nebo sluchátka, nějaké RPGéčko.

RyuzakiKate

Nebude stačit zákusek z cukrárny…?

mosoj

Pro mně byla nejlepší odměna prázdniny! Odměna se neočekávala. Vždyť jsem se učil pro sebe!!!

yuko

Krasne prazdniny nekde na vesnici – na chate, chalupe, kde je rybnik, mit tam sveho jezevcika, chodit s nim do lesa, behat s nim po loukach, chodit s nim na ryby a kdyz bude nahodou prset, tak si zahrat pocitacovou hru.

Zvidatel

quentos, třeba mu přikládá velkou důležitost a chce to zůdraznit a vzdát tomu „poctu“, když to píše s velkým. ;)