Avatar uživatele
HAFAN 5960

Co si přát za vysvědčení?

Je mi 11 let, mám rád psy (máme jezevčíka), mám rád hudbu, PC hry, jezdím na kole, rybařím. Děkuji za odpověď.

Zajímavá 0 před 1396 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Zvidatel

Ale prosímtě. V jedenácti měl (snad) každý hezké vysvědčení. A ty chceš za to odměnu.
Odměnou by ti měl být dobrý pocit, pokud si na to hrdý. Pokud na to hrdý nejsi a je ti to třeba jedno, tak není důvod na odměnu, protože tím pádem není za co.

A když už se ptáš nás, co TY bys chtěl, tak už jsi asi vážně v koncích. Pochop, že nejlíp se znáš ty sám, pak pravděpodobně tovjí blízcí (kteří by snáz poradili) a my cizí lidi, tě neznáme vůbec a nevíme, co bys tak mohl chtít a co bys chtěl nejvíc. To bys měl vědět jen ty sám.

Upravil/a: Zvidatel

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?quentos Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Výprask, protože napsat vysvědčení s velkým V může jen ten, kdo se nic nenaučil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Přej si, co chceš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nejprve se pochlub známkami a potom si můžeš přát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rafaelo111

nenapsal si co už všechno máš, třeba už toho máš tolik, že nevíš co už by si chtěl. Já bych v tvém případě bral dobré sluchátka (na babu si ještě malý)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xiperio

To po čem toužíš a ještě to nemáš. Jsi snad první na světě, který neví co chce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jsemjá

Psa asi ne. Ale klidně něco na ryby, na dravce. Taky chytám. Nebo sluchátka, nějaké RPGéčko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Nebude stačit zákusek z cukrárny…?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pro mně byla nejlepší odměna prázdniny! Odměna se neočekávala. Vždyť jsem se učil pro sebe!!!

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Krasne prazdniny nekde na vesnici – na chate, chalupe, kde je rybnik, mit tam sveho jezevcika, chodit s nim do lesa, behat s nim po loukach, chodit s nim na ryby a kdyz bude nahodou prset, tak si zahrat pocitacovou hru.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Zvidatel

quentos, třeba mu přikládá velkou důležitost a chce to zůdraznit a vzdát tomu „poctu“, když to píše s velkým. ;)

před 1396 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek