Co si přát za vysvědčení?

Je mi 11 let, mám rád psy (máme jezevčíka), mám rád hudbu, PC hry, jezdím na kole, rybařím. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Ale prosímtě. V jedenácti měl (snad) každý hezké vysvědčení. A ty chceš za to odměnu.
Odměnou by ti měl být dobrý pocit, pokud si na to hrdý. Pokud na to hrdý nejsi a je ti to třeba jedno, tak není důvod na odměnu, protože tím pádem není za co.

A když už se ptáš nás, co TY bys chtěl, tak už jsi asi vážně v koncích. Pochop, že nejlíp se znáš ty sám, pak pravděpodobně tovjí blízcí (kteří by snáz poradili) a my cizí lidi, tě neznáme vůbec a nevíme, co bys tak mohl chtít a co bys chtěl nejvíc. To bys měl vědět jen ty sám.

Další odpovědi:

Zlatý

Výprask, protože napsat vysvědčení s velkým V může jen ten, kdo se nic nenaučil.

Pokročilý

Přej si, co chceš.

Zlatý

Nejprve se pochlub známkami a potom si můžeš přát.

nenapsal si co už všechno máš, třeba už toho máš tolik, že nevíš co už by si chtěl. Já bych v tvém případě bral dobré sluchátka (na babu si ještě malý)

To po čem toužíš a ještě to nemáš. Jsi snad první na světě, který neví co chce.

Pokročilý

Psa asi ne. Ale klidně něco na ryby, na dravce. Taky chytám. Nebo sluchátka, nějaké RPGéčko.

Stříbrný

Nebude stačit zákusek z cukrárny...?

Zlatý

Pro mně byla nejlepší odměna prázdniny! Odměna se neočekávala. Vždyť jsem se učil pro sebe!!!

Bronzový

Krasne prazdniny nekde na vesnici - na chate, chalupe, kde je rybnik, mit tam sveho jezevcika, chodit s nim do lesa, behat s nim po loukach, chodit s nim na ryby a kdyz bude nahodou prset, tak si zahrat pocitacovou hru.

Diskuze k otázce

Pokročilý

Zvidatel

quentos, třeba mu přikládá velkou důležitost a chce to zůdraznit a vzdát tomu "poctu", když to píše s velkým. ;)

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 706
Zlatý marci1 382
Zlatý annas 318
Zlatý gecco 308
Zlatý mosoj 285
Zlatý Kepler 280
Zlatý hanulka11 271
Zlatý briketka10 182
Zlatý ivzez 179
Zlatý Edison 171

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.