atena11

Co si obléct do školy poslední den před Vánočními prázdninamy

Chodím do 7.třídy a jsem dívka,poslední den si máme vzít nějaké společenské oblečení, ale já nevím jaké, přece jen je už zima a nerada bych zmrzla a prosím poraďte i s učesem vlasy mám dlouhé 5cm pod rameny

Odpovědi
arygnoc

Jiné pište do komentu+jak si mám upravit vlasy také do komentu

Doplňuji:
dajte si do gúglu >společenské oblečení< a pozrite si obrázky.

spoločenské oblečenie NIE SÚ ani džíny, riflová bunda či sukňa, ani tričká, ani mikiny, legíny a pod.

obrázky vám napovedia.

ivzez

Jiné pište do komentu+jak si mám upravit vlasy také do komentu

Doplňuji:
Před vánočními prázdninamI i během nich doporučuji se věnovat především češtině, abys po prýzdninách (v pololetí) nebyla nemile překvapena!

Rifle ani legíny nejsou svátečním ani společenským oblečením.
Nejlepší by byly šaty bez legín.

marci1

Jiné pište do komentu+jak si mám upravit vlasy také do komentu

Doplňuji:
Vem si šaty ( k nim třeba řetízek s přívěskem ), punčocháče. Vlasy si vyčeš, třeba do ohonu, vypadá to elegantně. 🙂

led

Jiné pište do komentu+jak si mám upravit vlasy také do komentu

Spoločenská udalosť – oblečenie by nemalo byť „pracovné“ teda žiadne rifle, triko,mikina. ((mimochodom píše sa rifle a nie ryfle)
Jestvuje malé – denné spoločenské oblečenie – v prípade školy neformálne, tj šaty, prirodzene na presun vonku sa obliecť teplejšie a vnútri sa prezliecť. A problém je vyriešený.

Táto otázka mi pripomenula nedostatočnú znalosť o obliekaní sa do spoločností, o rozdiele medzi pracovným, domácim a spoločenským oblečením našej mládeže a nielen mládeže – napríklad rifle a tenisky v divadle.

Reezo

Jiné pište do komentu+jak si mám upravit vlasy také do komentu

Já osobně si myslím, že je to úplně jedno.

Andre5000

Jiné pište do komentu+jak si mám upravit vlasy také do komentu

Doplňuji:
Jak jsem tu již jednou psal – chtěl bych mít tvoje starosti a peníze Karla Gotta.

KatKa Suky

Jiné pište do komentu+jak si mám upravit vlasy také do komentu

Doplňuji:
Já si budu brát krátke šatotričko s nápisem merry christmas černý legíny a santovskou čepici a soba Rudolfa.....no toho asi né prostě si něco vem..:D