Kulpix

Co si nejraději mažete jako zaklad na chleba?

Já Ramu.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Pixma

máslo/sádlo

… ty jiné uvedené ani omylem. Chci se dožít vysokého věku.

Další odpovědi
brillant

máslo/sádlo

Popř. domácí paštiku.

Klaproth

máslo/sádlo

dubraro

nic

Nic. Zbytečný tuk navíc.

quentos

máslo/sádlo

… s výjimkou pomazánek, pod ně není potřeba nic.

jiri Linhart

máslo/sádlo

To,co mi chutna ! A neposeru se po tom !

zjentek

máslo/sádlo

Co je to ostatní? To se maže nachleba?

Mc Merkurion

máslo/sádlo

…pouze sádlo domácí, to ostatní se nehodí ani na promazání futer…

Emefej

máslo/sádlo

anonym

jiné.

Product Placement!

anonym

máslo/sádlo

Sádlo se škvarkama nebo na čerstvej chléb máslo se solí.

Šidlo

jiné.

1.burákové maslo
2. drožďovú pomazánku
3.sádlo
4.hummus
5.nutelu
6.paštétu

Dochy

máslo/sádlo

Z toho co píšeš jedině tohle… Jím kromě nutnosti i pro potěšení…

cochee

nic

Zbytečný tuk do těla navíc.

Nuk nuk

máslo/sádlo

Cenobita

máslo/sádlo

bolak

jiné.

Já vařím podle receptů Ladi Sedláčka > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ARHeBxZUf6U

da ny

máslo/sádlo

Někdy termizovaný sýr (lučinu domácí), tvaroh ;)
Domácí pomazánky, výjimečně mandlovou paštiku z Lidlu.

Rohlik

Flóru

Poklička

máslo/sádlo

děduš

jiné.

anglický výrobek " I can't believe it's not Butter", z prodejny Iceland. Mírně přisolená výborná pomazánka, půl kg za cca 40,–

tobby

jiné.

nejlulu

máslo/sádlo

lenkasvob

máslo/sádlo

Pozor! Ramu perlu a flóru vyrábí jeden výrobce. Asi je to reklama. Já jsem četla, že rostlinné oleje jsou vachrlaté. Třeba tu. Budete šokovaní, co nám zatajili.
http://stalem­ladi.cz/nejma­sovejsi-jed-repkovy-olej-ukroji-nam-10-let-ze-zivota/

pilotka

máslo/sádlo

Tenkou vrstvu másla a na to zeleninu nebo vajíčko na tvrdo, jindy maličko povidel- sladkoslaná chuť překvapí.

bobes53

máslo/sádlo

petruse369

máslo/sádlo

Pixma

zjentek, hořčice, marmeláda, med, ale ty nemáš na co mazat, když nefunguje pekárna.

Kepler

🙂 Já si mažu kaviár, ale radši jsem to tu neuvedl. Lahny by mě ihned označil za zlého kapitalistu.

Nuk nuk

Lahnyho se netřeba bát, stačí mu vysvětlit, že v Rusku to tak dělají běžně.