Avatar uživatele
Pokročilý

Co si myslíte o tomto článku ?

Přečtěte si tento článek a napiště co si myslíte.

http://freeglobe.parlamentnili sty.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Nevěřím tomu.

O tom že radioaktivita vyvolává zhoubné bujení snad nikdo nepochybuje. Když ale vidím jak je nám zde předkládáno kouření jako očistná kůra............. No kuřákům to asi vyhovovat bude. Doporučuji dělat z cigaretového dehtu léčivý balzám. Na inetu je možné vše. Jinak největší podíl má kouření na rakovině hrtanu !!!! a to nemluvím o dalších nemocech.
Ty pokusy na myších jsou zde deklarovány naprosto lživě.
Doplňuji:
Nevěřícím Tomášům doporučuji informovat se o složení cigaretového dehtu.
Báječné je jak se zde všichni škeredí nad E čkama v potravinách a kouření by se pomalu pokládalo za elixír života a mládí.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Nevěřím tomu.

Ale byl bych rád, aby to byla pravda alespoň částečně. Hulím jak nepovedený kamna :-D.
Ty duplicitní otázky jsem smazal já, stačilo jen tu poslední a zmizely všechny ;-). Takže opět naše práce za adminy, spíše však nedokonalý systém..


Avatar uživatele
Zlatý

Nevěřím tomu.

Jde o záměrně desinterpretovanou informaci... "jisté množství tabákového dýmu působí skutečně jako antikancerogen" to ano, ale kouříte-li byť jen několik cigaret denně, vždy přijímáte vyšší dávku, než "onu jistou dávku léčivou"!!!! Stejně tak, jako bylo zjištěno, že určitá dávka (konkrétního druhu) radioaktivního záření má na lidské zdraví blahodárné účinky (. Uvedený článek je po odborné stránce paskvil.
Přemýšlejte o tom, co tím onen někdo sleduje, pokud vypustí na internet takovouto "informaci". Tabákový průmysl na vaší závislosti hodlá vydělat opravdu! za každou cenu a vaše zdraví je jim víte kde...
Doplňuji:
Dobře pokusím se to zjednodušit.
1.) Vystavení člověka radiaci, potažmo vdechování radioaktivních částic zvyšuje prokazatelně pravěpodobnost vzniku rakoviny kůže/plic jak u kuřáka, tak i nekuřáka;
2.) Opakované vdechování cigaretového kouře a hlavně po léta trvající usazování dehtu v plicích zvyšují pravěpodobnost vzniku rakoviny plic.
Je-li člověk vystaven obému, riziko rakoviny se nesčítá, ale dokonce několikanásobně zvyšuje. Tvrzení, že plíce kuřáka a zdravého člověka vypadají stejně je dokonce nehorázná lež.

Přijmout hypotézu článku, že se v době po svržení atomové bomby hledal jiný viník než radiace samotná, někdo se to snažil hodit na tabák a kouření a ono se to nepotvrdilo a vědci to stejně na ten tabák "hodili", je absurdní. Stejně jako blábol, že hlen, který vzniká při kouření v plicích vás ochrání před vstupem rakovinotvorných částic do plicní tkáně!

V mém příspěvku jsem chtěl říci, že článek je jeden velký blábol
a k tomu přidat zajímavou myšlenku, že:
"Všechny látky jsou jedy, a toliko správná dávka odlišuje lék od jedu". Paracelsus
Tedy:
- opravdu malá množství tabákového kouře (z kvalitního tabáku), navíc zbavená dehtu a jiných látek vzniklých hořením, mohou mít pozitivní vliv na lidský organismus (ale nikoli mechanismem hlenové vrstvy v plicích), navíc v množstvích, které jsou v cigaretě mnohonásobně překročeny
- stejně tak jako vhodně volená dávka radiace a způsob expozice člověka léčí (např. léčebné kůry v lázních v Jáchymově).


Avatar uživatele

Nevěřím tomu.

Doplňuji:
http://www.ohz.cz/…


Avatar uživatele

Nevěřím tomu.

Nevěřím-a to jsem nepravidelný kuřák.Bez ohledu na to,že to vyznívá jako lobbing,snaží se nám někdo namluvit,že kouření je v principu homeopatie na rakovinu plic:D Kdybych pokaždé podlehla výsledkům různých výzkumů,tak bych několik let např. konzumovala máslo,potom několik let zase margaríny,potom zase máslo atd.Pravda je,že kdyby v tomhle státě občané přestali zbytečně jezdit auty,kouřit a popíjet alkohol,už by ta naše ekonomika asi dávno klekla...:D


Avatar uživatele
Zlatý

A co když na tom něco je.

myslím, že něco na tom bude..
Doplňuji:
po Pájově odpovědi jsem z toho Redy taky jelen :DD


Avatar uživatele
Zlatý

Nevěřím tomu.


Avatar uživatele
Pokročilý

Nevěřím tomu.

nic dobreho na tom neni


Avatar uživatele
Zlatý

Nevěřím tomu.


Avatar uživatele
Zlatý

A co když na tom něco je.

Tak a teď jsem z toho jelen .


Avatar uživatele
Bronzový

Nevěřím tomu.


Avatar uživatele
Zlatý

Nevěřím tomu.

Ani za mák! Vypadá to jako čistě lobistická záležitost cigaretových gigantů. Stačí znát složení cigaretového dehtu a člověku je rázem jasné, jaké svinstvo do sebe kuřák láduje. Každou chvíli, když už je situace s poklesem prodeje neúnosná, přijde nějaký mamutí koncern s takovými bláboly, které mají za úkol "uklidnit" závisláky, "rozmluvit" jim pokus o případnou abstinenci a přitáhnout ty, kteří to právě "ochutnávají". Soudný člověk takové blbosti nemůže nikdy věřit, je to nesmysl, který může mít bohužel i negativní dopad. Hodit drogový hnus (ať jsou to tvrdé drogy, cigarety, alkohol) na něco víceméně nepostižitelného - jako v tomto případě - to je klasika všech klasik.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

briketka10

tu hlášku jsem měla taky :DD

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1912
Zlatý mosoj 1567
Zlatý marci1 1425
Zlatý annas 1153
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 847
Zlatý briketka10 789
Zlatý quentos 756
Zlatý Kepler 625
Zlatý iceT 579

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.