hnusinsky

Co si myslíte o státu, ve kterém je víc zdravotnických zařízení a odborníků na plastickou chirurgii než na infekce?

Nejlepší odpověď
Usoman

Vůbec nic, záleží na poptávce a situaci v zemi, takže je jaksi hloupé se nad tím pohoršovat.

Bohatý stát -
• dobrý zdravotní systém ⇒ málo infekcí ⇒ méně doktorů na infekce
• lidé mají dost peněz, aby si mohli dovolit plastiky ⇒ větší poptávka ⇒ více pl. chirurgů

Chudý stát -
• přesně naopak

Další odpovědi
dubraro

Myslím si, že je to stát, kde existuje tržní hospodářství.

Mc Merkurion

… o kterém mluvíš ??? o USA nebo Itálii ???

Kryšpín

Pravděpodobně, poněvadž někteří pánové slintají jak se vlní dáma z dekoltem z PVC.

Pepa25

Nekrmte trolla!