dust8

Co si myslíte o Saskii Burešové, která uvádí Kalendárium?

Nejlepší odpověď
annas

Příklad ženy, která svou práci umí. Nejen to. Je sympatická, usměvavá, nechce se věřit, že věk ji řádí mezi seniory. i když . Její vzhled tomu nenasvědčuje.

Pořad, který uvádí, mám ráda.

Další odpovědi
Kepler

Úžasná a charismatická žena, která své stáří nebere na vědomí. Dokonce ani neuznala za nutné měnit své image a outfit.

quentos

Totéž jako Kepler, lépe bych to nenapsal.

aliendrone

Nejspíš objevila „Věc Makropulos“ nebo co, potvora. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.