pepinka

Co si myslíte o rasismu v Ostravě?

něco o rasismu v ostravě , např. romové,vietnamci

Nejlepší odpověď
badisko

ajeje…vyrostl jsem u nove radnice..takze do privozu kousek ..a je to tam samej rasista …co cigan to rasista…!!!!!..

Další odpovědi
Drap

Myslím si to samé, jako třeba o rasismu v Litvínově nebo v jiném větším městě v této republice.

zzzzz

Rasismus je v celé naší republice! My pracující musíme platit daně, aby ti nepracující mohli pobírat sociální dávky ve výši 37.000 a k tomu si v klidu ještě prodávali drogy.

http://www.no­vinky.cz/krimi/286989-rodina-prodavala-heroin-a-k-tomu-pobirala-37-000-kc-na-davkach.html

Protiva

Já jsem naprosto proti rasismu! Jsem pro 100%, aby byla rovnoprávnost u sociálních dávek, aby se jim důchod počítal stejně jako ostatním, aby také platili způsobenou škodu, a tak dále.
Nechápu proč úředníci dělají vše proto, aby se přemnožili?