Avatar uživatele
anonym

Co si myslíte o prodeji takovýchto vzácných míst? Když to koupí cizinec zbude nám tady ještě něco našeho?

http://www.chateau-reality.cz/zajimave-nemovitosti/?ob­jekt=TVRZ02
Doplňuji:
když vidím jak se tady všechno rozprodává bere mě lítost a přitom by stačilo jen trošku zauvažovat,ne­utrácet peníze za kraviny jako jsou třeba obří hodiny n Brně,ale raději je investovat do oprav památek

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, annas, Miroslavst, mojitek před 4915 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Bohužel v naší republice se za chvíli budeme cítit jen jako nájemci, protože už toho moc nezbývá co by bylo ryze naše české.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Milá zlatá,myslíte,že tu je ještě něco ryze českého? Snad jen korunovační klenoty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

On to odnese nebo co ? Je úplně jedno kdo to vlastní, pokud pro něho budou platit zákony této republiky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

ceska pamatna mista,budovy,cen­nosti,proste kazdy kus ceske historie by mely zustat ceskym lidem,samozrej­me.Nejake zkupovani nejakymi ruznajazycnymi zbohatliky bych v zadnem pripade nepodporoval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Myšák V.

Pokud to dotyčný člověk koupí,zrenovuje a bude se o starat tak mi to nevadí.Pokud má v zájmu to zrenovovat za účelem třeba veřejných prohlídek atd.(což považuju za méně reálné)bylo by to ještě lepší.Pokud tam chce mít bordel nebo to chce přestavět na nějakou ruskou daču a okolo vybudovat golfové hřiště tak mi to s..e.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek