Dvorní šašek

Co si myslíte o příběhu dnes už bývalé učitelky, která se rozhodla pro práci herečky pro dospělé?

Odkaz sem dávat nebudu, jen to, že se jedná o herečku Ninu Skye (stačí zadat její jméno do zpráv).

Nejlepší odpověď
Drap

Nemyslím si o í nic, je to její problém. Je celkem běžné, že lidé během svého života mění i několikrát svou pracovní pozici.

Další odpovědi
Filip84

Co bych si měl myslet? Nic si nemyslím, je to její život, ne můj. Třeba chtěla více peněz, více klád nebo ji srali fakani.

Jí napiš dopis, ne? 😃

paul1

Změna je život a většinou příležitost nějak to vše zlepšit.

zjentek

Plní si neukojené touhy, to je to celé. Vysokou kumulaci podobně smýšlejících jedinců můžeš spatřit vždy při vyhlášení soutěží typu Superstar, či Talent. Snažím se je pochopit. A přišel jsem na to, možná je to pro ně lepší, než kdyby seděli na gauču jako nějaké energeticky vysáté „zdechliny“ a tvářili se u toho morálně. Roupy „nabuzenými“ jedinci šít nepřestanou a jít se řádně vyřádit je v případě úči určitě lepší, než aby její emoce a touhy odskákaly nevinné děti při výuce 🤷‍♂️