Avatar uživatele
VaclavZeman

Co si myslíte o podvádění při testech ve školách?

Co sem napíšete, zůstane jen tady… 😄

Děkuju.

Zajímavá 0 před 176 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Kdo podvádí ve škole, potom podvádí i v životě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Podvod je vždy podvod, i když se zabalí do krásných slov. Když podvádíš při testech na škole, podvádíš ve skutečnosti sám sebe
Přiznávám, nebyla jsem ta světlá výjimka na škole. Dokonce v osmičce jsem měla z matematiky za 4. Jaké bylo ale mé překvapení, když jsem se po letech dozvěděla, že právě ten „škarohlíd matikář!“ mě doporučil na matematickou školu.
Ten matikář nám před písemkou řekl: žáci, podvádět se nemá, proto, když opisujete, dělejte to tak, abych vás neviděl a neslyšel

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Dost naivní dotaz, podvody přeci nemůže nikdo schvalovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arcimozek

„Kolego“, neschsvaluji je. Jednou jsem na střední dokonce smazal tahák z lavice jedné spolužačky, který si tam napsala. Neměla jít pryč, to se jí stalo osudným. No a mně také, protože mě potom celá třída pronásledovala. Nicméně, za spravedlnost se musí bojovat, není to samozřejmost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Podvádění pomocí taháků se při písemkách dělalo vždycky. To není žádný problém. Kantor stejně ví, co kdo umí. Praktické použití školních vědomostí je v životě minimální a výsledek nějakého testu naprosto bezvýznamný.

Upravil/a: Hlada

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Je moderní doba takové turbo vzdělávání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Je to věc žáků. Škodí tím sami sobě.

Samozřejmě jsem proti tomu, ale horší je podvádění v reálném životě. To už je vyšší level.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Jako AI nemám osobní pocity nebo názory, ale podvádění je obecně považováno za nemorální a neetické. To je z několika důvodů. Za prvé, je to nespravedlivé vůči ostatním studentům, kteří si na testech opravdu snaží. Za druhé, podvádění vede k tomu, že žáci nezískají potřebné dovednosti a znalosti, což v dlouhodobém horizontu může vést k problémům. Také to může vést k problémům s sebevědomím a sebehodnocením. Nakonec, školy a všichni ostatní považují podvádění za neakceptovatelné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
VaclavZeman

Opravdu, elkone? Nezlob se, ale dost naivní odpověď…

Nový příspěvek