hniz

Co si myslíte o hraní počítačových her..

Víte jaká je dnešní doba,skoro každé dítě(i někteří dospělí) hrajou hry :)
Zajímalo by mě,co si o tom myslíte,není to ztráta času ? 🙂
Než začnete psát doporučuju si přečíst http://www.re­flex.cz/clanek/co-vas-zajima/49620/kdo-pari-na-pocitaci-ma-lepsi-zivot-10-duvodu-proc-je-hrani-videoher-pro-cloveka-zdrave.html

Odpovědi
Orange

Super zábava, na rozdíl od pasivní konzumace trapné televize. Ztráta času? To většinou tvrdí lide, kteří každý víkend prosedí v hospodě nebo na FB.

BUMerKO

No dobrý nápad je zjistit co hrajou :D