Ketrouš

Co si myslíte o dnešním školství?

Za mně je to celé špatně.
´´ Postkomunistický stát neupravil svoje školství za dekády a dekády, hodnocení podle pěti čísel.´´

Nejlepší odpověď
seraphico

dobře řízeno

Myslím si, že naše školství na tom není zase tak špatně. Jistě, nějaké to zlepšení by bylo dobré, ale ono je to spíše o té vůli chtít se vzdělávat. Každý rok máme nové a nové absolventy, kteří prošli s vyznamenáním a dokáží se úspěšně uplatnit ve svých oborech.

Je příliš jednoduché označit naše školství za špatné, snad i dokonce za nefunkční, když se člověk ani nedokáže naučit, že „viz“ se nepíše s tečkou. Viz tvá předešlá otázka. Je to chyba školství, nebo žáka? 😄

Další odpovědi
Dvorní šašek

myslím, že je špatné

Příliš feminizované. Drtivá převaha žen ve školství logicky vychovává levicově orientovanou společnost – sociálně štědrý stát, rovnostářská politika, přílišná liberalizace v chování (despekt k autoritám). Absence mužů ve školství již dává o sobě vědět – negativní vliv na mladé muže, kteří místo toho, aby bourali a znovu vytvářeli, svými schopnostmi vedli společnost, tak jsou z nich často (ne vždy) zženštilí chlapci, kteří „brouzdají“ po sociálních sítích. Z toho vyplývá, že české školství pro muže je nevyhovující a potvrzuje se trend, že se toto prostředí silně přizpůsobuje ženám.

ecpedicelove

myslím, že je špatné

Rocker

dobře řízeno

FlAsh_7

myslím, že je špatné

Jan Kunčar

myslím, že je špatné

Je především trvale podfinancované.

plebs

Napravuje a upravuje dějiny