hippeace

Co se Vám vybaví když se řekne Francie?

PS: myslím něco smyslupného nejlépe co Vám připádá jako charakteristické k Francii?

Nejlepší odpověď
anonym

Sýry, šampus, parfémy, keltové, malíři…a vůbec umělci! :D

Další odpovědi
Lucijej

Eiffelovka, víno, champagne, Alpy, móda

ten který je

Edith Piaf,Jean Paul Belmondo,Louis de Funes,Jean Paul Gaben…
Doplňuji:
Oprava:Gabin

pusinka50

Krásný pohled z vršku Eiffelovky na nádherné město, monumentální bílá Bazilika Sacré-Coeur na horizontu města, výborné víno Beaujolais a vína z oblasti Bordeaux, Edith Piaf a hřbitov Pére-Lachaise s množstvím čerstvých květin na jejím hrobu, prostitutky v ul. St.Denis a konečně nádherná řeč, pro mě bohužel příliš těžká.

venkovan

Základy demokracie a technického pokroku.
I když – otázkou je, zda to bylo dobře.

hanulka11

Paříž- Eifelovka-
pak také levandule její lány
výborné francouzské víno

MacChill

To co napsala hanulka + Sýr

Toga

Tour de France
Eiffelovka
French Open
Víno
A seriál Julie Lescaut :)

Pače

vino, ocean, rec kterou bych se nikdy nenaucil

manon

Kohout
Doplňuji:
(taky ten na víně :) )…levandule…ví­no…šansóny…