Co se Vám v životě stalo nejkrásnějšího?

Nejlepší odpověď
anonym

Nejsi první kdo se tady na to ptá. Pokaždé odpovídám stejně: to nejkrásnější mě doufám, ještě čeká…

Další odpovědi
Hohny

Zatím asi moje první láska, ale doufám, že těch nej. zážitků ještě bude…

manon

Krásné je milovat a být milován a kromě toho je ještě spousta krásných věcí a vybrat jednu se mně nedá.

Lucijej

Narodila jsem se.

Stalo se to jednou a bylo to naprosto jedinečné.

Damiana

Když jsem zjistila, že mě miluje ten, kterého miluji i já…:-)

SimakPida

Asi první sex :D

Protiva

Já se raduji i z ranní stolice, jak se mi krásně povedla. Když zavčas vstanu, je to ještě lepší. Prostě se mi dějí úžasné věci už od rána.

Drap

Asi to, že jsem se narodil

pizlicka

kdyz se citim tak na dne,ze nevim,jak dál a pritel me chyti za ruku,něžně se na mne podiva a rekne-to je v poradku,nic se nedeje,chapu,jak ti je.to se mi opravdu stalo az ted.