vevinka007

Co se to se mnou děje? Jen pro ženy.

Zdravím, jsem pitomá, ale třikrát za 2 týdny cca jsem se vyspala se svým nej. kamarádem (bylo to mé poprvé), prášky neberu, ale nevím, zda se do mě nevystříkal či tak, nepamatuji si nic, jelikož jsem byla pokaždé „trochu“ vlivu, prosím neodsuzujte mě, každý dělá pitomosti, kterých pak člověk lituje…
Vím, že se bral kondom, ale jestli ze začátku či v půlce sexu? To si nepamatuji, ani to jestli se do mě nevystříkal… Každopádně říká, že si dává pozor, ale to může tvrdit každý, že. Po posledním termínu, kdy jsme spolu spali, což je asi minulá sobota, jsme byli na pivu, čekala jsem, že mám dostat menzes, taky že jak jsem byla na WC tak lehké špínění, ale nic… Den předtím mi pro jistotu koupil těhu test… Jinak krom toho měla jsem nějakou velkou chuť na pivo, přitom pivo nepiji, jak jsme dojeli, tak jsem zkusila u něho test a vyšel negativ. Ráno taky…
Opět jsme spolu spali… A ráno silné krvácení a pak nic… jen špínění, dneska krvácení jen ráno a pak zas silné špínění, byla jsem šťastná, že se jedná o menstruaci, ale přitom to mohlo být nějaké poranění při sexu či tak…?!
Včera mi pivo nechutnalo a bylo mi po něm tak nějak na zvracení, stejně jako dneska, pár dní se mi motá hlava a je mi na zvracení, doléhá na mě únava a v noci zimnice, zajímavé je, že mě nebolí prsa, jako kdybych byla těhotná, ale test vyšel negativní, tak to celé nechápu. Co se děje?
Občas mě svědí i vagína a v noci mě svědělo nehorázně celé tělo. Bolí mě v podbříšku.

Nejlepší odpověď
GM

Možná tě tvůj nej.kamarád obdaroval nějakou vaginální infekcí nebo něčím stejně příjemným…

Další odpovědi
da ny

Každý takové pitomosti nedělá a ne každá dívka takto hazarduje se svým zdravím a dělá někomu matraci a nic si nepamatuje…
Kamarád tě pravděpodobně obdaroval nějakou infekcí (jak píše GM), plísní, spoustou HPV virů, možná přímo HIV, nebo „jen“ kapavkou, syfilitidou a dost možná i oplodnil.
Jedna „pitomost“ … budiž, 2×, 3× a vícekrát už je pitomost kardinální, zvyk. Asi moc nelituješ, když v tom pokračuješ…V tomto případě i tvá hloupost a nezodpovědnost.
Každý je strůjcem svého osudu… Každopádně si zajdi na gynekologii.

arachis

Těhotenství tak rychle nezjistíš, zpožděné menzes může souviset se zánětem spodku nebo jiné nemoci (když byla ta zimnice). Určitě zajít na gyndu se svěděním a poprosit o zjištění těhotenství z krve.