tomikula575

prosím pomocze

Dobrý den mám menší problém nevím co se se mnou děje ale bylo my blbě dnes i včera a je mi tak furt ráno když jsem chtěl jít do školy tak jsem se potil motala se mi hlava a nemohl jsem jít rovně sotva jsem došel 600m do školy a sedl jsem si pokaždé když pohnu rychle hlavou tak se mi nějak zatočí nebo něco takového něco jako kdybych stratil vědomí na 1 sekundu stává se mi to skoro každých 5 sekund hodně se potím nevím čím to je zítra asi zajdu ke doktorce napadlo mě že to může být slabý tep nedostatek hořčíku bolí mě oči a jsem unavenej

Nejlepší odpověď
zzzzz

To může být hořčíkem, ale musel by to být extrémní nedostatek, navíc tím trpí většinou ženy. Může to být i tlakem, a spoustou dalších věcí.

Proč nezavoláš rodičům?????

Další odpovědi
anonym

Nízký tlak?
Ale příčin může být mnoho (a tady je neodhalíme) – zajdi si k doktorce a uvidíš…
😉

Emefej

Nečekej a maž k doktorovi.

bolak

jj, tady je to samá lékařská kapacita, dobře jsi udělal že si to šel řešit sem, doktoři by chtěli poplatek…

iceT

Mě bolí oči jen po přečtení tvého příspěvku…
…jako sorry,ale proč jsi neřekl učitelce,že je ti není dobře?Nebo ráno před odchodem do školy rodičům?Nebo proč jsi nešel rovnou k doktorovi?