lusy116

Co se to se mnou děje ?

Zdravím..posledních 14 dní možná už měsíc…nechápu co se semnou děje… jeden den jsem štastná a druhý den je stejný jako každý jiný bez problému.. ale prostě najednou se mě zalejí oči slzama.. a citím smutek ale nevím z čeho…kolikrát se divám jen tak z okna a brečím.. sedím na posteli brečím .. nechápu co to má být.. :(

Nejlepší odpověď
marci1

Vzhledem k tvému věku je to zcela normální. Puberta taková je. Kluci dělají blbosti a holky brečí (většinou). 🙂

Další odpovědi
Kepler

Nevím kolik je ti let, ale mohou to být pouhé hormonální bouře při dospívání a tak. Nechci malovat raracha na zeď, ale podobně se projevuje i maniodepresivní psychóza, nebo to jsou jenom nějaké náznaky http://nemoci­.vitalion.cz/ma­niodepresivni-psychoza/ Určitě to ale nebude tak zlé. Pro jistotu bych zašel za psychologem.

pepe88

Netrápí tě něco?

Kepler

marci: hurá, tak to jsem ještě v pubertě: vyzkoušel jsem na sobě nový účes s pracovním názvem „anti-číro Wolwerine“ Koupil jsem si totiž nový zastřihávač vlasů značky Remington. Myslím, že kdyby mě viděli na veřejnosti bez čepice, tak by rychle dorazili silní muži od Chocholouška. Nebo by se to ujalo a urychleně bych musel koupit metlu na odhánění bab.