Autista

Co se stane ve vakuu s přeplněným močovým měchýřem?

Pokud necítí astronauti kvůli nulové gravitaci, že potřebujou na záchod (Ano chodí tam sic co 2 Hodiny) co by se stalo pokud by jim povolil svěrač, je to vůbec možné? Cítili by to?

Odpovědi
Edison

Proč si myslíš, že necítí, že potřebují na záchod? A jak jsi přišel na to, že choděj každý dvě hodiny?

Tenten

To co s tychem de brahem. Praskl by.

Alesh

Popisuješ situaci, kdy určité osoba je ve vakuu, nikoli samotný měchýř. Pokud je osoba ve vakuu a měchýř je normálně v těle, tak je to tomu měchýři úplně jedno, že osoba je ve vakuu, nemá to žádný vliv.