Rokio

Co se stane, pokud žadatel o určitou profesí absolvuje úspěšně psychotesty, ale trpí duševní poruchou?

Co když daný duševně nemocný člověk je výborně zaléčený a psychotesty úspěšně absolovuje, nebo daná osoba netrpí příliš závažnou duševní poruchou, a proto s psychotesty nemá problém.

Co se děje pak? Napadá mě jeden příklad ze života. Agresivní a velmi impulzivní George, bývalý spolužák z OA, chtěl jít na policistu a nakonec dělal ostrahu objektů, i když trpěl poruchou, při které byl občas nebezpečný okolí.

Odpovědi
Edison

Žádné takové testy nejsou 100%. V závěru se taky alibisticky nepíše, že by vyšetřovaný byl v pořádku, ale že nebylo shledáno… navíc k určitému datu a času… Nikdo nemůlže zjistit, jestli mu za půl hodiny nejebne kolečko v hlavě.