ven.cik

Co se stane když si vezmete paralen…

Od rána mě třeštila hlava, tak sem si po škole vzal paralen, ale večer du chlastat, jakej to bude mít na mě vliv ? Ted se mi to možná zas pomalu vrací, tak si asi vezmu ještě jeden…
Doplňuji:
A když si dám jen pár piv bez tvrdýho ? :D

Nejlepší odpověď
venkovan

Kalousek má ztebe velkou radost – zas přisypeš nějaká drobáky do státní pokladny a ještě k tomu za zcela zbytnou věc jako je alkohol (jedna z mála věcí silně zatížena daněmi).
No a jak tu jiní píší – tuto kombinaci „milují“ játra.
Ale ve své podstatě – jedna vlaštovka jaro nedělá, jestli o játra přijdeš kombinací alkoholu s léky, nebo jenom alkoholem, či nárazem do nějakého předmětu při vracení z hospůdky je zcela jedno.
Pár piv – co to znamená. Kolik alkoholu do sebe naliješ každým pivem si lehce zpočítáš – jsou to jenom % z určitého objemu

Další odpovědi
Bedy

Na paralen se nesmí chlastat aspoň 4 hodiny… Paralen je totiž v kombinaci s chlastem jedovatý a můžete mít problémy s játry.

Takže NECHLASTAT NA PARALEN!!
Doplňuji:
A to platí i pro ostatní léky, co mají v sobě paracetamol, například Panadol…

zzzzz

Na léky se nepije!!! Zítra tě ta hlava bude bolet tak, že nepomůže ani karton paralenu.

badisko

tak to vim pesne …nic co by jsi hned poznal…jak tady pise slecna tak na leky se nepije…ale aby jsi mel..uplnou jistotu ..tak prijde tedy snad Mr.huxa a ten je na leky kabrnak ..ten uz toho musel prozit lol..a pokud ti to schvali coz ja bych tedanemel tak klido chlastej az do rana..flamu zdar …huxa ni vezlem…lol

hanulka11

Víš co ,dělej si co chceš – nás hlava bolet nebude .
Když bez chlastu nemůžeš být. Je vidět, že tě zas tak nebolí- jinak bys byl doma.

iceT

Bože,co mi to jen připomíná....­...A jo už vím…rozhovor dvou lidí:
Beru antibiotika,asi bych neměl pít.
No bys fakt neměl.
Může se mi něco stát?
Skoro ne,ale nevyléčíš se z nemoci,na kterou antibiotika bereš-léky nezaberou,anti­biotika by se měla doužívat celé bez přerušení.

Dotyčný nemocný neposlechl,protože když teda šel na sodovku za kamarádama,tak mu nějaký bembek řekl,že na antibiotika klidně chlastat může,že to ničemu nepomůže.
Takže proč tady chceš radu,když se podle ní stejně nehodláš zařídit…A jó,je vlastně pátek večer,proč by ses měl držet zpátky,když ostatní chlastat půjdou…No tak buď za hrdinu,ale pak se nediv.Když lidi slepli a umírali na pančovanej alkohol,tak si taky nikdo nedal říct jak to dopadlo…