ekli

Co se stane, když nebudu nic jíst?

Nejlepší odpověď
Edison

Umřeš.

Další odpovědi
marci1

Tělo využije veškeré zásoby glukózy, tuků a také svalů, aby mělo z čeho čerpat energii. Výsledkem bude ubývání na váze, strádání, vyčerpání a následně nevyhnutelná smrt. ☹

agentpv

za 24 hodin bez jídla se dřív dával „bobřík hladu“, pokud nebudeš jíst dýl, hrozí kolaps, nemocnice, strava do žil, smrt …

led

Moju odpoveď neber ako vedecky záväznú. Vychádzam z praxe.

1 – Krátkodobá, tj.1–2denná hladovka môže mať posiľujúce očistné účinky na ľudský organizmus. Je to rôzne u každého hladujúceho. Človek zvyknutý na bohatú pravidelnú stravu pociťuje zdravotné problémy už krátko po začatí hladovky, človek striedmy vydrží dlhšie.
2 – V priemere jeden týždeň bez jedla (ale nie bez tekutín) to ešte dokážeš zvládnuť bez následkov (pre neveriacich, vychádzam z vlastných skúseností počas plného výkonu, nie z naivnej teórie) aj keď sa budeš cítiť unavená, ubolená a slabá.
3 – dlhšie zotrvanie bez jedla, to znamená bez dodávok potrebnej energie, bude mať za následky postupnú deštrukciu organizmu, až k trvalej strate životodarných procesov a následnej smrti.

Doporučujem, neskúšať hladovku, ak naozaj nie je potrebná. nie si predsa Mahátmá Gándhí.

aliendrone

Očekával bych, že se stane NĚCO JINÉHO, než když to „NIC“ jíst BUDEŠ. Ale je to jen domněnka. ;) :D :D

GM

Vypadají ti vlasy a zuby, zkolabuje menstr.cyklus, zhorší se ti pleť…

led

Edison, a čo sa stane, keď bude jesť a nebude hladovať?
Tiež umrie.

Edison

Správně… Proto nemá smysl jíst. 😁