matxjka

co se stane kdyz me chyti za volantem v 15ti?

zdravim, chtel bych se zeptat co se stane, kdyz me chyti v 15ti za volantem? nemam nic v planu, jen me to zajima, jedna se jen o pokutu a odlozeni rp, nebo i neco jako napr. diagnostak atd…?

Odpovědi
Drap

O tom rozhodne soud. Auto své zřejmě nemáš, takže krádež, neoprávněné užívání cizí věci, řízení bez řidičáku. Až po vyšetření se může rozhodnout. Myslím že v tomto případě to i v případě odložení bude informována sociálka, kretá se bude o tebe nadále zajímat a pokud nejsi plnoletý, tak za tebe nesou odpovědnost rodiče a ani pro ty to nebude nic příjemného.

matxjka

vubec, zadna kradez, kdyby bylo auto treba otce.

df

Co meleš? Buď je krádež, nebo neoprávněné užívání věcí. Oboje dostat nemůže.