bestak

Co se stane, když jsem zapomněl vyplnit adresu?

Dneska jsem kupoval lístky přes Ticketportal.cz. Platil jsem kartou, na e-mail mi přišlo potvrzení o uskutečnění platby a že lístky budou zaslány na (poštovní) adresu, kterou jsem uvedl při registraci. Došlo mi, že když jsem se registroval, adresu jsem vynechal.

Rychle jsem se tedy vrátil do správy účtu a vyplnil adresu. Pro jistotu jsem ale napsal ještě e-mail na nějakou podporu či co, napsal jsem tam variabilní symbol objednávky a adresu. Myslíte, že to je velký problém, nebo mi lístky v pořádku přijdou?

Nejlepší odpověď
myšpulín

Já myslím, že by Vám lístky měly v pořádku přijít, když jste adresu doplnil.
Jen nechápu, že Vás to při registraci pustilo bez adresy dál, mají to asi špatně nastavené.
Pro jistotu zkuste v pracovní den do Ticketportal zavolat a ověřit si to, to myslím jen pro Váš klid 🙂 Hodně štěstí 🙂

Další odpovědi
Miroslavst

Tak to nas…, když dáš 1800 za oba lístky a nenapíšeš adresu.
Ale snad si ten mejl přečtou a všechno dobře dopadne.