ツOMGGAMERCZE

Co by se stalo, kdybych přistál na Saturnu?

Protože i když je to plynný obr, tak furt musí mít gravitační pole a atmosféru, tudíž co by se stalo?

PS: prosím neurážejte mě jako u starších příspěvku že by se to nikdy nemohlo stát atd.. mějte otevřenou mysl vše je možný jen mě zajímá co se stane

Odpovědi
Kepler

V té atmosféře bys dopadl stejně jako sonda Cassini – shořel bys jako papírový čert. Vlastně se ani nedá mluvit o přistání, protože Saturn pravděpodobně nemá pevné jádro.

Rokio

To máš teda velké ambice. Zatím člověk nepřistál ani na Marsu.

Nevím, co by se stalo.