Kepler

Co se nesmí zanedbávat?

Otázka zvláště pro dlouho mladé chlapy.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=s0i_3TzDI6I

Nejlepší odpověď
zjentek

Spánek! TVL mazej chrápat je půl druhý ráno.

Další odpovědi
Edison

Péče o duševní zdraví.

aliendrone

NJN,. ty budeš jistě Kepler! Většinu z nás „dlouho mladých“ napadne jako první nezanedbávat pravidelné docházky na kontroly k lékařům, ale Keplera NE! Kepler usilovně řeší záležitosti, na které my mravně vychovaní (!!!) už jen MYSLÍME (bez pomoci „modrého zázraku“), mnohem přesnější termín je VZPOMÍNÁME! Jsi prostě NESTYDA a prezentzovat takto veřejně svoji posedlost… Inu, jsi prostě KEPLER, co dodat! ;) :D :D

Rokio

Hygiena.

Mc Merkurion

… to platí v každém věku, viz onen odkaz …

zjentek

Aliene, proboha zas jej nepřechval! Třeba já ho strčím volně do kapsy střední přední. D;

aliendrone

zjentek>>> No a právě to je ten rozdíl, ON to nedokáže a musí ovinovat kolem pasu! Hadonoš nestydatej! ;) :D :D

zjentek

Ježiši promiň, tam mělo být „já JEJ strčím“, jako toho Keplera!!! No dovol? (;(;D;

Kepler

zjentek: už idu. A co tady děláš ty?

zjentek

Já jenom tak, na kukačku… D;D;

(Nikdy nevíš, kde najdeš položené něco, z čeho zase o kousíček zmoudříš. Teda alespoň já ne. Kapiš, ne? Díky, z.)