lusy116

Co se mi může stát, když jsem přišla pozdě na tělocvik?

Dobrý den,přicházím s dotazem.Dneska jsme udělali s kamarádkama velkou chybu.Šli jsme ze školy do tělocvičny na náměstí..s uči­telkou a s ostatníma holkama.A ona se stavovala v lékerně pro nějaké léky a my měli čekat venku.Čekali jsme zhruba 10 minut a stále nikde nebyla..Potom přišla nějaké holka že na skřínkách zustal mobil.Jestli něčí není.A moje kamarádka se podívala do batohu a mobil neměla a ta holka co šla o kolo říkala že tam s tím mobilem dělají kraviny nějaké kluci.Tak nás kámoška přemlouvala mně a druhou kámošku aby jsme tam rychle škočili než příjde učitelka.A my né že to bude průšvih.Ale nechtěli jsme nechat nakonec kamarádku ve štychu tak jsme rychle běželi do školy která byla od lékarny cca 10 minut.Předtím jsme řekli holkám aby řekli učitelce že jsme šli pro mobil že si ho tam zapomněla..Tak jsme běželi do té školy čaply mobil a šli do tělocvičny.Tam nás hned učitelka seřvala začala u mně protože je na mě dá se říct trochu bych řekla zasedlá..A řekla že nám vymyslí trest a tak..Ještě mi řekla že já jsem šla do té školy jen proto abych se vyhla těláku že prej mám hrozně moc omluvenek přitom mám maximálně 2–3 za rok..
a potom papír na omezení že nemužu dělat kotrmelce a zvedat těžký břemena..kvůli zádum a prej mi na to dnes řekla že ji to nezajímá…že mám nějaké omezení řekla něco v tom smyslu že bych to dělala i tak kdyby to byl trest.Což v žadném případě nic takového dělat nebudu.Potom jsme se připojili k ostatním na tělák..A běhali jsme skákali a tak..Potom se mi udělala hrozně blbě a uplně se mi zatmělo před očima..tak jsem jí to řekla a ona na mě takovým zvýšeným hlasem tak si běž sednout…Ale né že budeš sedět celý tělocvik.Seděla jsem tam dvě minuty a už na mně že abych se zachvíli přidala..Tak jsem se přidala abych od ní měla pokoj.Potom naštěstí skončil tělák.A když jsme odcházeli tak nám řekla at se zítra za ní první hodinu stavíme že nám ten trest řekne..Tak jsem dost z toho vyklepaná co vše by nám mohla vymyslet nebo udělat..Určitě bych nechtěla aby se to dozvěděli rodiče ale tomu nezabrním…Uvědomila jsem si jaká to byla chyba odejít bez jejího povolení…Ale bohužel pozdě..Jinak nikdy jsem to jindy neudělala a nikdy už neudělám..

Nejlepší odpověď
nyjono

Řekni učitelce, že sis trénovala čestinu. A také to udělej. V tvè slohové práci bys určitě pár chyb našla.

Další odpovědi
Gestas

Přinejhorším ti napíše absenci (ale nezdá se mi, že to má v plánu). A pokud by to udělala, tak se rodičům přiznej, řekni, že jsi udělala blbost, víckrát se to nestane a ať ti napíšou omluvenku. Možná budou méně či více naštvaní (neznám tvé rodiče), ale to je tak všechno. Vím, že je to těžké, ale je to to nejlepší, co můžeš udělat, pokud ti tu absenci napíše.
A znovu opakuji, nepřijde mi, že by měla v plánu ti tu absenci napsat.

autacek

Kdyby ti chtěla napsat poznámku, tak ti ji již napíše. Spíš si myslím, že vám vymyslí nějaký jiný trest, typu nějakého zvláštního úkolu.

ivzez

S tělocvikem si hlavu nelam, to nějak dopadne.
Horší bude ta nedostatečná z češtiny na konci roku.

Dochy

Nezbývá než počkat, uvidíš co bude. Co se týče těch úlev v TV: Sama znáš svůj stav, doktor to obvykle nepíše pro nic za nic. Takže u učitelky neexistuje něco takového jako „ji to nezajímá“ pokud by trvala na něčem co nesmíš dělat, oznam to rodičům.

ivzez

PS:
Paní učitelka se neměla v době, kdy vás vedla do tělocvičny zastavit
v lékárně a nechat vás venku bez dozoru. Kdyby se v době, kdy byla uvnitř
kterékoliv z vás něco stalo, odpovídala by za to ona.

(Podle mne z toho nic dělat nebude.)