Mirek Darvas

Co se děje s ponožkami, když jsou v pračce a většinou zbyde jen jedna?

Nejlepší odpověď
JK2021

Lichožrouti si na ní pochutnají… :D to ví dnes každé malé dítě.

Další odpovědi
aliendrone

  1. Nebyly vloženy, navzdory tvé doměnce. Často se pak někde chybějící kus později objeví. ;)
  2. Protáhnou se mezi bubnem a gumovým krkem/těsněním dvířek do prostoru pod bubnem, kde pak vesele hnijou. Doporučuji vyndat. :)

(Myslím tu ponožku Keplere, neboj, nikdo po tobě nechce hromadu tvého času práce. ;) :D :D)

zdenek l

Tak per pořád ještě tu jednu. Ona se ztratí taky.

Disraeli

Skřitci je kradou.

colter.adama

Matrix má nějaký výpočetní výkon a občas si potřebuje ulevit. Ale neboj, zmizelá ponožka se časem objeví :) Jinak si zapamtuj, že vždy když přijde pandemie tak se provádí upgrade firmwaru (menší pohyb všeho a lidi jsou doma a ne venku).

paul1

Je na to vymyslený a asi i odzkoušený jeden fígel:

Zdroj: https://www.po­nozkozrout.cz/new­s/23-ztraci-se-vam-ponozky-zkuste-ponozkovac.html