dandajen

Co se děje, když mě bolí v oblasti srdce?

Když jsem venku, najednou mě začne bolet u srdce a musím si tam dát ruku, abych si to podle mě zahřál. Někdy se mi to stává v teplé místnosti a zlepší se mi to po položení ruky na místo. Je něco špatně???

Nejlepší odpověď
marci1

Jediná rada je: Navštívit lékaře, po vyšetřeni ti dá fundovanou odpověď. 🙂

Další odpovědi
Cenobita

Bolesti u srdce mohou indikovat nějaké onemocnění srdce, ale je těžké se k tomu vyjádřit, je nutné znát celkový zdravotní stav a věk. jediná možnost je lékař a nejlépe vyšetření na kardio.

Emefej

A copak ti na to řekl doktor?