DaniSimk

Co s tím?:-DDD

Mám roztřepené konečky a celkově i takové neuhlazené vlasy, mam vlasy dlouhé do půli zad, nebarvené nikdy jsem nepoužila žehličku aj. gel a lak pouze výjimečně. Neznáte např. nějaký sprej na neuhlazené a roztřepené vlasy?

Odpovědi
huxa

Na roztřepené konečky mi působí výborně šampón „Schauma supersoft“. Také vlasy „nadýchává“

marci1

Dobré zkušenosti mám s L'Oreál „Mythic oil“.

NellyP

Bud to co tu ostatní píšou, a nebi si nech vlasy zastříhat budes je mit zdravejsi :)

Milla

konečky to chce pravidelně zastřihávat. jinak mně se na roztřepené vlasy osvědčil olej (nanáším jen do délek, hlavně na konečky), už tu někdo vzpomínal Mythic Oil, ten je skvělý, konkrétně tento http://www.par­fums.cz/loreal-professionnel/myt­hic-oil-olej-pro-vsechny-typy-vlasu/