JájsemRaibek

Co s krevní podlitinou – borůvkou?

Tluču takhle hřebíček na hlavičku a najednou rána vedle, přímo do palce.
No a je tam. Borůvka, pěkně nateklá.
Jak je možné, že se udělala, když v zimě nerostou?
Mám ji propíchnout? Nevykrvácím?

Nejlepší odpověď
briketka10

Nepropichuj, zahojí se i v zimě :))

Další odpovědi
jáára

Když si usekneš prst, tak taky nevykrvácíš. Ani dva.

Zkušenost. Skoro to neteče.

arachis

Jestli je to přes celý nehet, dávat pozor, může se časem odloupnot. Dá se trochu ulevit tlaku, když se jehlou urostřed nehtu udělá opatrně dírka, aby vytekla krev, ale to se dělá za „čerstva“, nevím jestli po tolika hodinách to ještě půjde. A taky pak dávat pozor a často nehet desinfikovat, pokud se rozhodnete pro tu dírku, aby se tam nedostala infekce.