Meffinka

Kalkulačka od rána nefunguje, co s tím?

Dobry den.
Koupila jsem si baterky do kalkulacky…fun­govala jeste ten den. Ale rano uz nesla a kdyz jsem vyndala baterku, tak uz ani nesla zamacknout. Nevite nekdo jestli to je tim konektorem nebo na koho se popripade obratit? Dekuju.

Nejlepší odpověď
led

Kalkulačiek je veľa typov a každá má svoj spôsob manilpulácie s baterkami a zatváraním baterkového lôžka. Neverím, že by niekto bez informácie o konkrétnom type, bol schopný na vašu otázku správne odpovedať.
Obráťte sa na odborný servis.

Další odpovědi
gecco

Já bych se prozatím zeptal:

  1. o jakou kalkulačku se jedná?
  2. co a kam nešlo „zamacknout“?
  3. jaký konektor máš na mysli?

___
A dodám:

  1. pokud byly baterky dražší, než kalkulačka (nebo cenově srovnatelné), kup si novou kalkulačku
  2. oslov někoho, kdo ví, jak baterky do přístroje strčit

IIa. bráchu, otce, kamaráda
IIb. spolužáka
IIc. servis
😉

lexx

nejsou baterky vloženy (±) naopak ?