Velbloud

Kalkulačka nezobrazuje čísla

Dobrý den přeji, mám problém s kalkulačkou. Když jsem ji dnes spustil a snažil jsem se naťukat čísla, zjistil jsem, že 2/3 displeye nezobrazují čísla. Sice je to normálně zpracovává a jde s nimi počítat, ale nejsou vidět. Nevíte jak toto řešit? Existuje jiná pomoc než reklamace (Na kterou mám snad právo)?

Nejlepší odpověď
fablen

Je tam možná špatný kontakt tlačítek uvnitř kalkulačky. Pokud ji můžete rozšroubovat, pak bych ji zkusila opatrně třeba vyčistit a pak teprve reklamovat pokud je ještě v záruce.

Já mívám s kalkulačkami opačný problém – čísla se mi nezobrazují na tlačítkách 🙂. Je to ale tím, že ji velmi často používám a dívat se na tlačítka už nepotřebuji.

Další odpovědi
Hlada

Displej je spojený se základní deskou kalkulačky pásky vodivé gumy, která má špatný kontakt. Zpravidla stačí kalkulačku rozebrat a kontaktní plošky vyčistit lihem. Jestliže je ale v záruce, doporučuju reklamaci.

anonym

Vyměň baterii(e)!

Ella

nezmáčkl – nepromáčkl jste třeba display? stát se to může. Ale taky to může být baterkama.