Avatar uživatele
Adrijána

Co s kabátem?

Mám kabát nenošený. od vánoc 2010. Když ho chci dát do sekáče dají mi peníze hned nebo až se kabát prodá. ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanjimka před 4844 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

se sekáči skušenosti nemám,ale co kdybyste ho prodala na internetu na Aukru,postup je jednoduchý,prodej rychlý a je to na bázi kdo dá víc,stanovíte si sama cenu a uvidíte kdo bude mít zájem samozřejmě že bude dobré kabát vyfotit a fotku k nabidce přiložit

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Predať môžte v bazare. Peniaze dostanete po predaji pri odrátaní manipulačnej hodnoty.
Sekáč pracuje na inom princípe. Nakupuje textil od dodávateľov na váhu a potom si sám určuje ceny. Ide väčšinou o demódny alebo druhotriedny tovar.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanjimka

Existují bazary v sekáči Vám ho těžko vezmou.Ale určitě doporučuji Aukro.Prodala jsem tam již spoustu věcí a oblečení taky.Jen pokud nemáte registraci tak na tu se asi týden čeká.Jinak je to rychlé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Ani já nemám se sekáči zkušenosti. Podle zkušeností známých mohu doporučit tyto internetové bazary.

www.aukro.cz
www.bazos.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

U nás v sekáči neberou od lidí zboží. Mají své dodavatele, nevím jak je to u vás. Dříve bývaly bazary kde brali zboží ,na prodej, ale vyplatili peníze až po prodání. /třeba se ani neprodá/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek