Lucijej

Co říkáte na tyto svatební fotky?

Pozvali byste si tuto fotografku na vaši akci?
http://www.stre­am.cz/uservide­o/790964-jak-nedelat-fotky-na-svatbe

Nejlepší odpověď
Mahoney

Sranda :))

Další odpovědi
led

Dobrý nápad

Drap

Proč ne, mohlo by to být i zábavné.

hanulka11

Trapárna 1. třídy

Kamionacka09

🙂

Sůwa

Vtipný nápad, hlavně když je to o někom jiném 🙂

anonym

me se to libi .. :)) -iv-

annas

Nejlepší je ta poslední. Také jsem to dostala. 🙂

anonym

ze vy jste me an. poznala !

annas

Ad iv. To víte, že jo. Ale nějak jste na fotografii pohublá. 🙂

anonym

… to me jen ta fotografka pak musela vyretusovat, jinak bych se ji nevesla na " papir " :(

led

Krásny spôsob, ako dosiahnúť uvolnenie strnulých tvárí. Ľudia keď vidia objektív, alebo mikrofón sa snažia, aby nejako vyzerali a strácajú prirodzenosť, Hrajú, ako chcú vyzerať a nie, ako naozaj vyzerajú… Tá fotografka je geniálny psychológ.
Priznám, že niekedy tiež vyslovím nejakú pitomosť, aby sa ľudia uvolnili…

annas

🙂