bububabu

Co říkáte na to že jako jako jediná Lucie Bílá nesplnila letní kyblíkovou výzvu?

To je opravdu taková panička? Vždyt mnohem větší celebrity se nechali zmáchat studenou vodou.

http://revue.id­nes.cz/lucie-bila-a-kyblikova-vyzva-dgc-/lidicky.aspx?c=A140824­_101052_lidic­ky_ved

Nejlepší odpověď
quentos

Nic, je to její problém. Copak musí jít nutně se stádem?
Doplňuji:
navíc: výzvy se „neplní“. Výzvu můžete PŘIJMOUT nebo ODMÍTNOUT. To neříkám ani tak kvůli chybnému výběru slov, jako spíš proto, abych zdůraznil tu možnost volby. Přijmout výzvu není povinnost.

Další odpovědi
ivzez

Že má jako jedna z mála svůj rozum …

gecco

Vážím si jí o to víc, že se neřadí po bok těm zblblým.

PetrXY

Zřemně má rozum.

anonym

Není to blbka jako ti ostatní.Ty bys do toho šla taky?

led

Je to jej osobná vec, jej rozhodnutie.
Mediálne zviditeľňovanie sa svojho Ega? Prázdne gestá, za pár šupov, kupovanie si hlasov…
Nemyslíte, že tichá pomoc bez humbugu, bez médií, pomoc zo srdca je viac než prázdne efekty pred kamerou?
Mnoho ľudí pomáha iným v núdzi, bez zviditeľňovana sa, pre pocit dobrého činu, pre lásku človeka k človeku.
Sú vládní úradníci, ktorí sa takto zviditeľňujú, dávajú svoj úradnícky plat v prospech potrebným, čo ale znamená, že má príjem z iných zdrojov, ale je to naozaj správne? Neplatíme to vlastne my všetci, ktorí na tieto platy prispievame do štátneho rozpočtu, dobre sa rozdáva…

Ale vrátim sa k Lucii Bílej, čo ak opak je pravdou? Lucia vylieva na seba denne kýble vody, tvrdo pracuje, ticho a nezištne pomáha iným… to je opravdu taková panička?
Čo teraz poviete o takýchto ľuďoch, médiá mlčia, kamera nevidí,
mnoho ľudí je nezištných v pomoci ľuďom,
nemusím súhlasiť s ich názormi a konaním,
ak je to však potrebné,
podám pomocnú ruku…
na záchranu

mosoj

Prostě se nepotřebuje přiblblými způsoby zviditelňovat. O nic jiného nešlo.

marci1

Splnila, ale po svém. Proč by se měla ohrožovat na zdraví. Ta voda má být prý ledová a několik lidí po této „kyblíkové výzvě“ už dostalo infarkt. Také jsem si říkala, že konečně má někdo zdravý rozum a že je dobře, že to pojala po svém.Hlavně si přispěla penězi na dobrou věc. 🙂

Zbynas

Myslím, že když to neudělala, neznamená to nutně, že by měla jít se stádem. Beru to jakousi vtipnou vsuvku, jež kdo to udělá, má tak trochu spíše smysl pro humor a neznamená už to při tak masivním rozšíření, co to vlastně původně znamenat mělo, i když je pravda, že díky tomu je cíl splněn a to i bez ní. Abych to shrnul, každý, kdo to udělal, projevil trošku vtipu a ukázal se v jiném světle, než v tom formálním, ve kterém většinou dané lidi známe.