UltraFan

Co říkáte na současnou českou hudební scénu ?

Dneska jsem nějakej zvídavej, už třetí otázka 😁

Takže děkuji za odpovědi a přeji naposled hezký nedělní večer 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

Dnešní českou hudební scénu moc neposlouchám
ničím mě už nepřekvapuje jen ta starší generace se
mi líbila a ta moc hezky zpívala :))

lahny :

Šlágr jsem nemyslela spíš pravou cimbálovku ze
Slovácka tu mám ráda a kapely za mého mládí :
Garáž s Mejlou, Krausberry, Krucipüsk, Stromboli,
moc mám ráda Tichou Dohodu, Tři sestry, Vítkovo
Kvarteto s mou srdcovkou Pražskej démon ještě
Boba Frídla z dětství.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Seznam_%C4%8Des­k%C3%BDch_hudeb­n%C3%ADch_sku­pin

Dan Bárta nakonec s jeho dost starou skupinou
Alice mám skoro všechna jeho CD a J.A.R. taky.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Dan_B%C3%A1rta#Dis­kografie_.E2.80­.93_v.C5.A1echna_al­ba.2C_na_kter­.C3.BDch_se_pod­.C3.ADlel

Další odpovědi
thepianist

No… asi radši… vůbec nic :D leda tak co se týče vážné hudby nebo jazzu. V populární hudbě – nuda nuda šeď šeď…

anonym

Pokud myslíš hudební scénu na Šlágru, tak tu podporuju a fandím ji.Jedině Šlágr nám starším ukáže neprofesionální hudební skupiny z celé republiky, zrovna tak nabídne písničky, které se zpívají v jiných částech republiky.
Ano, možná to z hlediska hudební produkce není kvalitní, ale já chci poslouchat co se zpívá na Šumavě, na Slovensku apod. a ne nějaké duc duc.
Zpěváky rychlokvašky vzešlé z všelijakých STAR neposlouchám.

Klaproth

Neříkám nic.

Emefej

Současnou českou hudební scénu už vůbec nesleduji. Od dob ETC, Blue Effect, Marsyas nebo C&K Vocal mě na ní nikdy nic nezaujalo.

briketka10

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-HyIkJ9-en0

100°C moc bezvadný na nich jsme byly s kámoškou
u nás v Pardubicích v rockovém klubu Žlutý pes a
mě zaujal jejich netradiční zvuk a jak se hýbali všichni
muzikanti nikdy jsem to neviděla ani neslyšela. Nějaký
kritik o nich psal, že sice nezpívají anglicky, ale tím, že
mají dobrou muziku, tak se ve světě jistě prosadí.
Vždy, když jsem v tom klubu vyžebrám od zpěváka, jestli
hraje na kytaru, nebo basu trsátko, když ne, tak podpis a
mám už pěknou sbírku 😁

thepianist

No… asi radši… vůbec nic :D leda tak co se týče vážné hudby nebo jazzu. V populární hudbě – nuda nuda šeď šeď…