Kazatel

Co říkáte na novou očkovací kampaň?

Nejlepší odpověď
zjentek

Fašismus.

Další odpovědi
mosoj

Žádnou nepotřebuji, prostě se nechám očkovat i potřetí. Tento režim mně o zdravý rozum nepřipraví !! Osobně si pamatuji jakým přínosem bylo očkování v padesátých a šedesátých létech min. století.

ten který je

Zdraví lidí je to poslední co zajímá autora nebo autory této kampaně.Vojtěch je sociopat.

Ametyst

Když je očkování tak skvělé, proč mají být lidé za své peníze přesvědčováni vládní kampaní? Vlády propagují farmaceutický byznys za peníze daňových poplatníků: To už je vrchol arogance.

Pepa25

Nelíbí se mi a nepředpokládám, že by měla pozitivní efekt.

Alesh

Já bych spíš nahnal lidi na otužování. 😉

JežíšKristus

Klasický fašismus v praxi.

dubraro

Na tom produktu musí být něco hodně špatně, jestliže stát organizuje kampaň, aby to lidé přijali, i když to dostávají zdarma.

Beno

Vakcína byla málo účinná, když se musí jít ještě jednou.
Už existuje lék na covid.

elkon

Nezajímá mě, jsem očkovaný, stejně tak všichni v mém okolí a čekám na třetí dávku, někdy koncem roku.

Drap

Neříkám nic. Je to problém o kterém rozhodovat nemohu, tak to ani neřeším.

aliendrone

Neříkám nic, nejspíš je to záležitost prolhané bedny, kterou již dlouho nesleduji. Takže ani nwm jak vypadá.
Proč se nedělá také kampaň na chřipku a vakcíny na ni nejsou zdarma? Jen proto, že nejde o genetickou úpravu? Sakra, na chřipku již umírají lidé tak dlouho – a KOMU to vadilo? Proč se nevyhazují miliardy a nezadlužujeme se i v případě chřipky? :o :(

Hlavně že teď (nejen) důchodci, ale i zastánci očkování kňourají „ZDRAŽOVÁNÍ!“ – CO čekali že bude? Zachování života chcípáků (a i to je ZNAČNĚ diskutabilní!) jim bylo přednější, vždycky je něco za něco. Tak teď mají na oplátku inflaci, astronomické rozpočtové deficity a státní dluhy, masivní nárůsty cen energií a vůbec kdečeho napříč celým trhem. To ale NENÍ žádné překvápko, tohle se přeci VĚDĚLO (TOLIK lidí před tím varovalo a např. já to s předstihem zde avizoval), že k tomu dojde!

OK, máme vakcínu (nebudu rozebírat její účinnost a rizika), máme možnost očkování, tak CO ještě lidi chcete? Zachránilo se pár polomrtvol (které tak jako tak udržuje naživu invalidní či starobní důchod včetně MASIVNÍHO čerpání ze zdravotního pojištění) a CO z toho?
Jedině pokud jste participanti (máte ZISK z celé té zlodějské šarády) můžete pindat „povinná vakcinace“, tomu rozumím. Chápu i nadávání antivaxerů kterým se kupříkladu znehodnotily úspory, ti současnou situaci na trhu nezavinili, zato si ji s jejími tvůrci a obhájci SPOLEČNĚ vyžerou. Ostatní ale nechápu. Demence s jakou tleskají vlastnímu okrádání a ožebračování a volají po jeho pokračování je prostě nad běžné chápání. :(

paul1

Já to vidím jedině tak, že očkování má zabránit zahlcení nemocnic, zbytečným úmrtím a ulehčení zdravotníkům. Teď čekám na třetí dávku.

Pepa25

„Nenechat se očkovat, běhat pak po světě bez respirátoru a vykřikovat, že svoboda jedince je nedotknutelná, je znakem sobectví, hlouposti či obého. " Petr Koubský, Deník N https://denik­n.cz/743299/co-ted-zbyva-vlade-v-boji-s-covidem-mnoho-ne-ale-dva-schudne-kroky-by-situaci-zlepsily/ Zároveň ale říká, že "Značně by pomohlo přestat očkované (a také ty, kdo covid v minulosti prodělali, protože jejich situace je úplně stejná) pokládat za automaticky bezinfekční. Jestli je v systému jeden největší nedostatek, pak je to určitě tento.“ Prostě v dnešní době vyhrocených názoru neuvěřitelně rozumný a vyvážený hlas. Rozhodně doporučuju k přečtení, stejně jako všechny jeho články

Ametyst

Asi vám uniklo, že neočkovaní si chtějí rozhodovat sami o sobě, zatímco propagátoři očkování, mnohdy ve střetu zájmů, negativa nejsou schopni vidět. Protože vidí prachy.
Je mi záhadou, proč očkovaní lidé nepochopí své sobectví, když chtějí cestovat a bavit se. 🙂

Pepa25

Propagátoři očkování vidí, že pozitiva očkování (objektivně máme lepší situaci než před rokem, to nikdo potřít nemůže) jsou vyšší než negativa (počet nežádoucích účinků je malý). Jde hlavně o zdraví a životy, ne o prachy. Osobně to vidím u neočkovaných pak napůl: nejde jen o sobectví (rozhodovat o sobě budu jen já a okolí mě nezajímá), ale také z výrazné části hloupost.

mosoj

Na otužování nepotřebuji celebrity. Otužoval jsem se celý život i bez nich.

zjentek

Mosoj a jakým přínosem byl v tý době penicilin, pche, to byl vynález!