Kepler

Co říkáte na Nikoletu Šurinovou?

https://www.su­per.cz/605571-vitezkou-cesko-slovenskeho-talentu-se-stala-11leta-bubenice-je-z-ni-milionarka.html

Když jsem si ji poslechnul, normálně mi spadla spodní čelist málem až do sklepa. Taková 11tiletá žába, co se na bicí učila jen dva roky. Teda, takového něco bych doma mít nechtěl, ale je úžasná! Prostě mi to hlava nebere.

Nejlepší odpověď
Palpatine

Holka má určitě talent a výhru si zasloužila. A to, že to někteří závistiví jedinci nedokáží přijmout je jejich problém. Chtěl bych vidět, kdo z nich uměl v 11-ti letech takhle hrát na jakýkoliv hudební nástroj.

Další odpovědi
Anikitos

Některé děti jsou holt talentované. :)

Nejsem fanda komunismu, ani žádné jeho podoby, ale tohle nazpívala hezky.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=DtT62uw2LGE

Takových dětí je, co hrají na různé nástroje, zpívají, malují, sportují,…

Talented children:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=DmZc4sRwgbM
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=YNfTM0Eul­bk

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=CF5u78G7pY4 !!! :DD

„Operní holka:”
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=3d_XTvLal­Jk

aliendrone

Hmm, umí. No a co jako? Tak máme ZASE DALŠÍ superstar – mám z toho být odvařený? Až tady budu jen samý „talenti“, doktoři práv a profesoři ekonomie, jsem zvědav, JAK to bude vypadat.

Raději bych viděl nějakou POŘÁDNOU a znalou knihovnici nebo úřednici, která bez potíží píše všemi 10, než dalšího bezcenného darmožrouta, který pochopitelně bude čerpat ze státních fondů na „kulturu“. Zrovna nedávno jsme s chlapama rozebírali, jak si to „páni umělci“ uměli zařídit s „pobídkami zahraničím filmařům“, aby u nás natáčeli filmy. A ještě ten dobytek má tu drzost vykládat, jak je to pro nás VÝHODNÉ. (pro ně jistě ano – stát jim zařizuje výhodné kšefty, ale pro ostatní ani omylem)

Ovšem na to, aby se přidalo učitelům, zdravotníkům nebo hasičům, investovalo do infrastruktury – na to NENÍ! Tudíž – ať je jak chce úžasná (a přiznávám, že JE), je mi to docela fuk, protože bubnování krávy nepodojí, děti nenaučí, život nezachrání.

Je to prostě jen o prioritách, bližší košile než kabát. To, že si stát počíná jako sociál, který vyhraje ve Sportce mě sejří (a všichni víme proč si tak počíná – PR!), jelikož JÁ tuhle bezcennou línou rádobyuměleckou pakáž platím. Až si pojedou páni „umělci“ na „vlastní triko“ (a tak by to MĚLO být) – POTOM budu obdivně tleskat a jásat. Dřív NE!

marci1

Anděl s ďáblem v těle! Jde jí to, je to talent. 🙂

briketka10

Já jí fandila už od začátku Talentu.
Prostě malá bubenická čarodějnice 😁
A vyhrála!

quentos

Což o to, parádní, ale já viděl na vlastní oči dokonce 8letého bubeníka – hrál už nastálo v kapele…(bubnoval od 3 let)

EKSOT123

Nemám TV, ale okrajově jsem to zaznamenal. Líbí se mi to, ale na Youtube je takových, řekl bych jěště šílenějších holek-bubeníků více. Z českých(slo­venských )talentů, aspoň co jsem slyšel, podle mě byla nejzajímavější Patrícia Janečková před 8lety

Klaproth

Neříkám nic, až doteď jsem o ní nevěděl.

Kepler

Anikintos: pozoruhodné odkazy, ale jak to souvisí s Nikoletou?

Anikitos

Další ukázka talentovaných dětí… řekl bych!? :/