Rokio

Co říkáte na mých patero nesmyslných a irelevantních otázek, které jsem dnes během poslední hodiny položil?

Všech pět otázek jsem nemyslel vážně. Dělal jsem si legraci. Rád troluji na tomto webu.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nevím, ještě jsem je nečetl a možná ani nebudu. Jsem ale MOC RÁD, že se věnuješ i něčemu jinému, než mlácení malých holčiček. ;) :D :D

Další odpovědi
Edison

To ti ten trolling moc nende… 😁

Arne1

nenamáhám se takové bláboly číst