marci1

Co říkáte na Ester Ledeckou?

Ester je jak z jiného světa. Ta rychlost! Zasloužená zlatá!
Hezky to říkají Ostraváci: "Ta Ester to je děvucha p.čo ta sfiščela jak c.p a mame zlato jak vyšite!” A to je prostě krásné! 🙂
https://twitter­.com/PoOstrav­ski?ref_src=twsrc%5Et­fw%7Ctwcamp%5Et­weetembed%7Ctwter­m%5E1490977415048613889%­7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&­ref_url=https%3A%2­F%2Fwww.denik­.cz%2Fzoh-2022-cesi%2Fdalnice-se-zastavila-socialni-site-vybuchly-jak-ester-opet-menila-historii-20220.html

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Úžasný výkon, a věřím, že nám ještě dokáže, že je v tuto dobu nejlepší na světě.

Další odpovědi
Rokio

Je to mega borkyně.

Kazatel

Říkám na to: „Chleba levnější nebude“.

A výkřik „máme zlato“ je hoden a potravou tak maximálně pro ty, co sami nic nedokázali, protože kdo je to to my?

Kepler

Stručně a jasně: je to borka!

Gus_Fring

Každý Čech je za ni hrdý.

paul1

Je to jednička a držím jí palce.

hapiky

E.Ledecká je nejlepší na světě a to někteří vůbec nechápou, nebo to jsou ignoranti.
Už jen to, že se dopracovala tak vysoko za soukromé peníze.

Lotr2008

Nezajímá mě

elkon

Měla kliku.

_Bůh_

Je trapná, kdyby nerozdávali medaile, tak tam ani nejede. Ruská federace se těch politických her ani neúčastní.

zjentek

Hezky to říkají Prajzáci: „Jaky tatka, take ďatka!“ (;

Jjj, Ledecká dobrá buchta! 👍👍👍

paul1

Pro: „bůh“ – Rusi tam jsou, vystupují pod zkratkou ROC a mají už i nějaké medaile.

_Bůh_

paul1: No Rusové jsou i v čínském týmu, na poslední chvíli se potvrzovalo občanství. Ruská federace však mezi účastníky schází.

Lotr2008

Já mam stejny nazor jako Kazatel, chleba si za to v supermarketu levnejsi nekoupím. Stejne jsou ty olympijský hry jen samej podvod.

Viktorie II.

elkon, i kdyby ty jsi měl 3 kliky, nedokázal bys sjet kopec na bobech s plastu.

elkon

Viktorko, od tebe to sedí, z toho co zde produkuješ za „chytrosti“, je jasné co jsi zač. Mě nemůžeš vykolejit, na to nemáš. Je ztráta času, tvojí osobou se zabývat.

zjentek

Elkon co kecáš, dle toho cos tady vyprodukoval 🤮 seš vykolejenej jak boby s plastu z tebum na korbě 🤣🤣🤣 … Viktorie nominace!