Zvědavý

Je na ZOH nyní ještě někdo z ČR, kdo má větší šanci získat medaili?

Zatím máme čtyři medaile. Je to už všechno? Nebo má ještě někdo šanci získat další? díky

Nejlepší odpověď
Muso

Největší šanci má Ester Ledecká. Může se zadařit ještě biatlonistům ve smíšené štafetě, uvidíme jestli se pochlapí naši hokejisté.

Další odpovědi
Traktor 48

Myslím si, že cený kov ještě můžou vyhrát : biatlonisti (až tři medaile), Ester Ledecká, Karolína Erbanová, hokejisti, Šárka Pančochová, Michal Novák-Martin Jakš-Petr Knop(klasické lyžování). To je tak všechno, takže může přibýt až 10 medailí.

autacek

Hokejisti ještě přece 😉