mosoj

Co říkáte bezpečnosti na našich silnicích.

Jak na agresivní a netolerantní řidiče.

Nejlepší odpověď
BEAES

Jezdit je čím dál nebezpečnější, všichni spěchají, někteří dokonce ohrožují druhé…také s důchodci nemám dobré zkušenosti, špatně reagují, neznají pravidla, neumí jezdit na kruh.objezdu a často dělají zmatky.

Další odpovědi
cukrar

Mnoho textu již bylo napsáno o bezohledných řidičích. Ale ruku na srdce, znáte někoho osobně, nebo to jsou jen ti cizí co Vám-nám něco provedou?
odpověď na otázku"Jak na agresivní a netolerantní řidiče."
jedině represe. Až bude mít takový šofér strach, že hned za zatáčkou jsou policisti, tak zvolní. Až mu budou moc sebrat ŘP, třeba na 5 –10 dní, ale ihned operativně, nikoliv za měsíc až půl rok, tak se bude jezdit bezpečněji. Stačí kouknout na jiné poradny, kde se řidiči ptají a škemrají, jak rychle dostat řp zpět, když je to jejich chleba......

anonym

Někdy to vypadá,že z celkem standartně norm.člověka se za „koláčem“ stane agresivní,nes­véprávný,obyčej­ný hovado.
Důvod bude jistě doba,prostředí,způ­sob myšlení, atd.Jak na ně? Sebrat řidičák? Bude jezdit dál,buď na černo,nebo s duplikátem,či s falzifikátem. Tihle řidiči-to je jen ta slavná špička ledovce.

ten který je

Nadáváme na Němce jak jsou na nás přísní ale aby řidiči jezdili pod vlivem alkoholu nebo drog je nejhorší co může být.Máme špatnou pověst v tomto směru.

dejv.s

zabavit auto!! když vemu pistol a začnu kolem sebe bezhlave strilet co se mi stane?? Vzdyt agresivni ridic je preci taky zbran nebo ne!!

kropitko

Hele Vám se asi dnes přihodilo něco hodně nepříjemného. Nemám pravdu?