Suy566

Co říkají o zdejších uživatelích body?

Čím více bodů, tím vyšší inteligence?
Nebo co vlastně naznačují?

Nejlepší odpověď
Schluker

Cim vice bodu tim aktivnejsi uzivatel. S inteligenci prilis velka souvislost neni.

Další odpovědi
Smack

Zkušenosti.

Drap

Nenaznačují vůbec nic. Počet bodů je hodně ovlivněn délkou pobytu na těchto stránkách, možná i to, kdo má kolik spřátelených duší. Vůbec to neznačí to, že nejvíc bodů u otázky je nejlepší odpověď. Často bývá i odpověď s nejvíce body chybná. Poslední dobou se tady objevuje i to, že chybnou otázku vyhodnotí i admin dobře a dá jí nominaci, která značí 6 bod, Netuším jestli je to úmyslně, nebo jen neznalostí a nezkušeností admina.

JežíšKristus

Čím víc bodů, tím větší absence reálného života.

led

Istý stupeň inteligencie, znalostí a skúseností, ale aj korupcie je podpísaných v množstve bodov. Hlavne v poslednej dobe, keď sa rozpútala honba za bodmi… Mamon zasiahol aj sem.

zjentek

nECHÁPU DOTAZ, MÁ TO BÝT PRUDA?

No co, někdo je hvězda TikToku a my zase tady máme svého Drapa, nó… (; D; D;

A jinak to bude podobný jako v životě s pracháčemi. Čím víc prachů, tím vyšší inteligence? Co myslíš ty?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Suy566

Zjentek – trochu nechápu,
Záleží na tom kdo bohatý, pokud vyhraje ve sportce nebo peníze zdědí inteligentní být nemusí, ale pokud jmění vybuduje tak musí mít vysoké IQ.

zjentek

Ono už samo „budování jmění“ dosti vypoví o charakteru a odtud potažmo IQ. Představ si jako spojené nádoby – když je závadné jedno, je závadné i druhé. Bohužel.

mosoj

Nemůžeš chápat. To by jsi musela znát historii tohoto serveru od začátku. Příliš si to zjednodušuješ a paušalizuješ. Být šikovný, chytrý a znalý, ještě neznamená vrcholné IQ. Nízké IQ ovšem takový člověk ale určitě nemá.