majki636

Co působí dobře proti hmyzu?

Odpovědi
Zvidatel

Biolit.

Mc Merkurion

… zima, chlad a vítr …

hapiky

Kromě různých sprejů i např. mráz.

jsemjá

Repelent a mráz.

zjentek

Okenní síťka? Třeba ze záclony?

Nela56

repelent ! :)

IvkaH

Jestli myslíš aby si nebyla poštípaná tak repelent, nejúčinnější co jsem kdy měla sem si koupila od altaherby a mají teda aji mimo jiné sprej, který se dá použít na textil.

PetaKo

Určitě ty bylinné koncentráty, nevoní jim to takže na tebe ani nepolezou

Cermak

Jestli ti sem můžu dát přímo odkaz, tak výborný repelent má třeba altaherba www.altaherba­.cz/sprej-repelent?sear­ch=repelent

majki636

Díky za doporučení .. nakonec jsem vybrala tady tenhle olej, který je zároveň i proti klíšťatům a je možné ho použít i pro psy takže super www.altaherba­.cz/olej-hmyz?search=re­pelent