zjentek

Co případně odvětit na otázku policie, zda mám u sebe zbraň, pokud mám v kapse kapesní nůž?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Že máš kapesní nůž a v jaké konkrétní kapse.

Další odpovědi
led

„Zbraň je nástroj, predmet, prostriedok, ktorým sa bojuje, umožňuje používateľovi dôraznejší a účinnejší útok s cieľom presadenia záujmu.“
Táto definícia presne určuje, že všetko, čo použijete na útok, k boju s cieľom presadenia záujmu, môže byť definované ako zbraň.
PS.
Bola som svedkom, keď obyčajná ceruzka dokázala vďaka pohotovosti a obratnosti obete, odvrátiť útok. Máte ceruzku?

aliendrone

Ty? Musíš i BEZ kapesního nože odpovědět ANO! 😁 😁

Už bys MĚL vědet, že před aliendronem se NIC neutají. Ta tvá píseň, kterou ti šlohly „Sixky“ se sice musela přetextovat (aby byla veřejně publikovatelná), ale i tak tam zůstalo dosti z původního textu a smyslu. Třeba zde https://youtu­.be/dxNNV1wJQqk?t=36 bylo originálně „zjentek's limb is well over nine inches“

Ovšem např. reakce tvých sňatkově unterwasserman­nských obětí zůstala v písni původní, tedy beze změny. https://youtu­.be/dxNNV1wJQqk?t=65

Tímto lze věc považovat za prokázanou (včetně objasnění jinak ne zcela pochopitelných úspěchů ve sňatkovém unterwasserman­nství) a lze ji definitivně uzavřít. 😁 😁 😁

zjentek

Aliene, sedí! 😀😀😀

Seš fakt dobrej, na tohle nepřijde kdekdo, klobouk dolů 👌

Bys zfleku mohl psát lidem horoskopy 😜

led

zbraň podľa tety Wiki
https://sk.wi­kipedia.org/wi­ki/Zbra%C5%88

zjentek

Milá Led, vy jste odpověděla tak chytře, že jste neodpověděla raději vůbec. (;

led

Milý zjentek, chápem vaše problémy s porozumením jednoduchosti.