jankvapil9

Co při ztrátě malého technického průkazu u nově koupeného vozidla?

Koupil jsem ojeté auto, které zatím není přepsané na mě. Ztratil jsem ale malý technický průkaz, poradíte prosím jaký by měl nyní být postup? Mám plnou moc k přepisu vozidla, velký technický průkaz, kupní smlouvu atd.

Moc Děkuji.

Odpovědi
tatanka

Dojít na magistrát, oddělení dopravně správních agend a tam to vše vyřídí. V Praze je to na Bohdalci, rezervace přes internet nemusí být, paní tam přiděluje pořadová čísla. Jinak rad je na internetu vcelku dost, jsou tam ke stažení i potřebné formuláře.

cukrar

Normálně jako když máte malý techničák. Tam jim to vyplníte do „přihlášky“, že nemáte malý techničák.