MonkeyKing

Co považujete za nízký plat?

Koho považujete za „socku“?
Do kolika může vyžít 4 členná rodina?
Kolik máte plat vy – (přiblžně, nikdo to zkoumat nebude)?

Nejlepší odpověď
badisko

Za socku nepovazuji nikoho kdo pracuje …:D za socku povazuji ty co na socce jsou a nechce se jim do roboty …
Za nizky plat povazuji plat pod 12000 Kc
Z kolika muze vyzit 4 clena rodina ..nemam tucha je to individualni …vzhledem k najmum atd …
Plat mam 480. eur… tydne cisteho …

Další odpovědi
anonym

  1. vyžírky Funna hezky popsala
  2. nemám tucha
  3. inv. důchd, který je vyšší než průměrná penze v ČR (před důchodem mi dělala daň až 18000)

Děda Louda

Můj.

Funna

já za socky nepovažuju ty, co mají malé platy, ale co vypadají a chovají se jako burani…a to ani nemusí mít málo peněz…
podle jednoho poslance (už nevím, jak se jmenoval) mu jeho poslanecký plat nestačil pro uživení 4-člené rodiny, protože jeho manželka je přece bere jen mateřskou…(dotaz novináře na to proč si chodí „přivydělávat“)…a pak tam střihli nějakou paní s 8 dětmi (adoptovanými), které měla na vše asi 20 000…takže je to hodně individuální…
plat mám tak akorát, abych nedřela bídu s nouzí a ještě trochu ušetřila…

jáára

nikdy nemám dost. byla doba kdy sme ve dvou měli i 50k měsíčně. teď mám úplný ho.no

anonym

No děkuju za optání, tady taky prší.
Ale když už to teda musí být, tak mám přesně tolik, abych neumřela hlady, zaplatila měsíční výdaje, snad i na něco, co mě potěší zbyde, a ještě si šetřím. Jsem cocka? Jak je to se čtyřčlennou rodinou nevím, já jsem sama.

zjentek

  1. je fakt, že každý jedinec, rodina, disponuje jinými finančními prostředky. Nezávisle na tom se snaží každý jedinec, rodina, přežít. Někdy to nemusí být jednoduché. Proto bych osobně tvrdě trestal každého, kdo to nemá tak složité a proto směrem níže vypouští z úst slovo socka ..tvrdě trestal! ..pro třídní nepokoje
  2. jakým způsobem žije ta která 4členná rodina přímo závisí na tom, co je pro ně prioritní. V tomto případě- jak až pro ně prioritní peníze jsou
  3. nikdy jsem nebral, neberu a brát ani nehodlám od nikoho žádný plat ,)