Viktorie II.

Za hnutí Moravané kandiduje v Praze p. Fernandez Gomez Eduardo Junior a paní Minutello Giovanna

Další odpovědi
Hansel

Průměrný věk kandidátů kandidátky č. 14 SENIOŘI 21 cca 69 let a medián 71 let

Rokio

Průměrný věk kandidátů kandidátky č. 14 SENIOŘI 21 cca 69 let a medián 71 let

JežíšKristus

Bratři Tomio a Hayato Okamurovi kandidují každý za jinou stranu

To se myslím jen tak nevidí. Cením u Hayata snahu očistit jméno své rodiny.

Cibulka je už tradice, bez toho by to nebyly volby 🙂

A od Urzy to je dobrá reklama, překvapuje mě, že tam není třeba MALL blok, ALZA Aliance, a tak, reklama pro celou republiku zadarmo. Jen Cibulka a Urza, to je málo!

paul1

Za hnutí Moravané kandiduje v Praze p. Fernandez Gomez Eduardo Junior a paní Minutello Giovanna

Cvrčák

Petr Cibulka a jeho strana, která má název skládající se z 226 slov obsahující program i adresu vč. PO BOXu

Nikdy nezklamal, je věrný svému programu od 90. let, urputně a neodbytně bojuje proti všem ruským fízlům a nic ho neodradí. Bez Cibulky a jeho Pravého bloku nejsou předvolební debaty to pravé.

Pepa25

Nechci ovlivňovat anketu 😉, ale za mě osobně nepřestává být nějvětší bizár Cibulka a úžasné je, že ho napodobují další (letos Urza).

Cvrčák

Hlavně Tomio Okamura, Volný nebo hnutí Švýcarská demokracie do značné míry přebírají jeho koncept, jak říká Petr Cibulka. Jen to siderické kyvadlo je stále originální.

elkon

Nežeru to jako ty, takže mě to nezajímá. Pouze jsem si vybral jeden list, který vhodím do urny.

Disraeli

Co je bizardní (nebo jen „perličkou“) zrovna na tom, že Okamurovci kandidují za jiné strany. To mi připadá stejně „bizardní“ jakože NĚJACÍ bratří hlasují pro jiné strany nebo že v rodinách lidé hlasují pro rozdílné třeba i silně protichůdné strany a nebo že lidé všeobecně hlasují pro různé strany nebo třeba, že příbuzní lidé mají jiné názory, zájmy a podobně…
Vždyť, co je na tom. Mají být stejní, být ve stejné straně proto, že jsou to bratři?

Pepa25

OK, jsou to spíš jen perličky. Že se v rodinách volí různě je běžné, ale tady jde o poměrně významné kandidáty (Hayto je na kandidátce SPOLU na 15. místě, 2. nejvýše nasazený lidovec v Praze). Tomio je samozřejmě lídr – v Ostravě.

Disraeli

i když asi jako snad nic z uvedeného nějak nepovažuji za bizarnostiani jen perličky.