JájsemRaibek

Co potřebuji, když pojedu ze zasažené oblasti v evakuačním autobusu?

Pokud např. v Praze nastoupím do evakuačního autobusu v důsledku nějaké hromadné havárie, může se stát, že přijde revizor a bude chtít po mně jízdenku?
Musím tedy mít u sebe platnou jízdenku, abych se vyhnul případnému stíhání za černou jízdu?

Nejlepší odpověď
gecco

;-DD
Ne – v evakuačním procesu nemusíš řešit lístky na přepravu…
;-DD
Potřebuješ (pokud možno) doklady, peníze a něco na sebe a do sebe – ale mnohdy jsi rád, když evakuaci zvládneš hladovej, žíznivej a nahej…
😉

Další odpovědi
e1232851@trb

lístek asi mít nemusíš
kdyby např. vyhořel panelák a pro postižené dojel autobus nevím kde by všichni narychlo sháněly lístky.

klumprt

V krajní nouzi se smí jezdit načerno.